Kendi başıma yaratacağım ve işe yararsa işe yarıyor ve yaramazsa başka bir şey yaratacağım. Yapabileceğimi veya olabileceğimi düşündüğüm şey konusunda herhangi bir sınırlamam yok.

Oprah Winfrey


Girişimcilik eğitiminin, beceri eğitimini entegrasyonla birleştirmede yararlı olduğu, iş yaratma, istihdam ve topluma katılımda bir yol açtığı giderek daha fazla gösterildi.

Bu proje, göçmen ve mülteci kadınların potansiyelini ortaya çıkarmak için, dahil etme ve çeşitlilik bağlamında girişimcilik eğitimcileri için eğitimlere erişimi ve eğitim kalitesini iyileştirmeyi amaçlamaktadır!

Online Kurs Spesifik Hedefleri

Through Enterprise Online Kursu, göçmen ve etnik azınlık kökenli kadınları hedefleyen, kendi kendine yönetilen bir öğrenme kursudur. Bu çevrimiçi kurs, hizmet verdikleri kadınlar için girişimcilik eğitimine duyulan ihtiyacı fark eden, ancak bu becerileri doğrudan öğretme kapasitesinden yoksun olan MEÖ sağlayıcıları, STK’lar ve göçmen hizmetleri kuruluşları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kurs İçerikleri

Online Kursa Nasıl Katılırsınız?

Bağlantıya gidin ve ÜCRETSİZ kursu çevrimiçi olarak al seçeneğine tıklayın. Kursa dahil olan sınavlar, ek kaynaklar ve öğrencilerin katılabileceği bir tartışma ortamı bulacaksınız!